Audyt SEO

Chcesz sprawdzić, jakie efekty przynoszą działania związane z pozycjonowaniem strony internetowej? Zastanawiasz się, dlaczego od pewnego czasu Twoja witryna notuje spadki w rankingu i cieszy się coraz mniejszą popularnością? Zleć przeprowadzenie kompleksowego, płatnego audytu SEO! Przygotowany na jego podstawie raport będzie zawierał mnóstwo cennych wskazówek, które pozwolą Ci dopasować serwis www do wymagań robotów wyszukiwarek internetowych.

Możesz również zdecydować się na darmową analizę. Zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki niej otrzymasz zestawienie najważniejszych mocnych i słabych stron Twojej witryny. W obu tych przypadkach zyskujesz bezcenne informacje, które ułatwią Ci realizację działań związanych z pozycjonowaniem, przyczyniając się do poprawy widoczności serwisu www. 

Na czym polega audyt SEO?

Przeprowadzany przez specjalistów audyt SEO to niezwykle skrupulatna weryfikacja dopasowania strony internetowej do wymagań wyszukiwarek. Witryny spełniające te kryteria są lepiej oceniane przez roboty Google, co przekłada się na ich szybsze indeksowanie i podnoszenie pozycji w rankingu.
Weryfikuje się wiele czynników mających wpływ na widoczność serwisu www w sieci, z których najważniejsze to:
• poprawność kodu,
• jakość contentu,
• dobór fraz kluczowych i nasycenia nimi treści,
• prawidłowość tworzenia tzw. profilu linkowego.
Prace zawsze kończą się przygotowaniem czytelnego raportu z wynikami analiz przeprowadzonych zarówno w obrębie strony internetowej, jak i poza nią. Zakres uzyskanych informacji będzie różnił się w zależności od tego, czy zdecydujesz się na darmowy audyt SEO, czy usługę płatną. 

audyt seo
Płatny audyt SEO

Wybór płatnej usługi oznacza kompleksowe i bardzo wnikliwe prześwietlenie strony internetowej oraz przeanalizowanie zewnętrznych czynników mających wpływ na jej pozycjonowanie. Zlecając taki audyt SEO, możesz zdecydować o zakresie analizy, wybierając spośród modułów obejmujących:
• sprawdzenie stopnia optymalizacji serwisu www,
• zweryfikowanie profilu linkowego oraz widoczności strony,
• przeanalizowanie statystyk z wykorzystaniem narzędzi Google Analytics.

Na zakończenie otrzymasz pełny raport z przeprowadzonych działań, który będziesz mógł omówić ze specjalistą z branży SEM.
Darmowy audyt SEO

W przypadku tej usługi możesz liczyć na pobieżną, ale za to wyjątkowo szybką analizę Twojej strony internetowej. Darmowe audyty SEO obejmują przede wszystkim takie kwestie, jak:
• responsywność,
• widoczność witryny,
• poprawność struktury contentu i stosowania nagłówków,
• skuteczność indeksacji podstron,
• szybkość ładowania serwisu internetowego. 

Raport jest generowany automatycznie i wysyłany na adres skrzynki poczty elektronicznej. Jeśli tylko chcesz, możesz skonsultować przedstawione w nim informacje z doświadczonym specjalistą.

Zleć profesjonalistom przeprowadzenie płatnego lub darmowego audytu SEO!

Pamiętaj, że zarówno płatne, jak i darmowe audyty SEO powinny być wykonywane przez osoby z dużym doświadczeniem w branży. Z tego powodu najlepiej skorzystaj z usług profesjonalnej agencji reklamowej. Uzyskasz dostęp do bezcennych informacji, które staną się podstawą do planowania działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej.

Źródła:
- https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/
- https://www.grupa-tense.pl/darmowy-audyt-strony/